Zachęcamy Państwa do zapoznania się z działem aktualności. Prezentujemy tu najnowsze produkty z naszej oferty – kasy fiskalne i inne elektroniczne urządzenia sklepowe, dostępne do zakupu w atrakcyjnych cenach.

Udostępniamy również teksty informacyjne, zawierające praktyczne porady zakupowe oraz porady prawne w zakresie korzystania ze sklepowego sprzętu elektronicznego.

Zapraszamy do lektury!

2016-04-30

Nowa ERGO-nomiczna kasa

Od niecałego miesiąca mamy w sprzedaży nową, przenośną kasę POSNET ERGO. Ten rewelacyjny maluch posiada możliwości dużej kasy, a ma niewielkie rozmiary i wagę. W pełnej konfiguracji może współpracować ze skanerem, wagą, siecią bluetooth, WiFi i GPRS, zaś w podstawowa konfiguracja kosztuje mniej niż inne kasy o mmniejszych możliwościach. Szczegóły znajdują się tutaj.

Nowa kasa POSNET ERGO

2015-09-12

Nowa rozbudowana wersja kasy systemowej POSNET NEO XL

Mamy już w sprzedaży nową znacznie rozbudowaną wersję sprawdzonej kasy fiskalnej POSNET NEO XL oraz NEO XL PLUS.

Kasy te udowodniły przez ostatnie lata swoją doskonałą funkcjonalność i niezawodność w średnich i większych sklepach pracując w systemach kasowo-komputerowych. Teraz ukazała się nowa wersja Neo XL wzbogacona o nowe funkcje umożliwia m.in. integrację z szalką ważącą, współpracę z terminalem płatniczym, programowanie przypomnień czy jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów (Ethernet, WiFi czy GPRS)

Kasa NEO XL z szalką ważącą.

Kasa jest dostępna w dwóch wersjach: z bazą 30 tyś  towarów (NEO XL) oraz 60 tyś towarów (NEO XL PLUS).

2015-09-01

Płatności kartą kredytową

Wychodząc naprzeciw zapytaniom i oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość płacenia za nasze urządzenia i usługi kartami kredytowymi. Zapraszamy !

2015-03-27

REVO-lucyjna kasa fiskalna POSNET REVO

20.03.2015 firma POSNET uzyskała świadectwo homologacji GUM dopuszczające do użytku pierwszą kasę fiskalną z funkcją ważenia. Kasa REVO nie dość, że jest wyposażona w łącze Ethernet, to ma w opcji także łącze WiFi i co najciekawsze - szalkę ważącą (waga o zakresie do 15 kg z działką min. 5g). Waga jest zasilana z akumulatora kasy, więc nie boi się przerw w dostawie prądu (podobnie jak i skaner kodów kreskowych). Kolejne opcje wyposażenia, to rozbudowa pamięci z 10 do 15 tysięcy kodów, silikonowa bryzgoszczelna, podświetlana klawiatura i wzmocniony akumulator Li-Ion o pojemności 5200mAh.

Takie wyposażenie dodatkowe tworzy z niej niedużą gabarytowo, ale wielką funkcjonalnie kasę fiskalną nowej generacji.

Kasa REVO z szalką ważącą

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, bezpieczną drukarkę z obcinaczem "wyrzucającą" paragony z tyłu kasy, więc odporną na zalanie, czy zasypanie, kasa może znaleźć zastosowanie nie tylko w małych i średnich sklepach, ale szczególnie na stoiskach mięsnych, owocowo-warzywnych, jak i w gastronomii (podświetlana bryzgoszzczelna klawiatura).

Szczegółowe dane techniczne znadują się tutaj

Kryteria optymalnego wyboru kasy fiskalnej.

Bardzo często odbieramy telefony zaczynające się od pytania - Ile u Was kosztuje najtańsza kasa?

     W tym miejscu należałoby zadać sobie pytanie  - Do czego? Inne wymagania stoją bowiem przed kasą przenośną dla lekarza, prawnika, albo osoby zajmującej się sprzedażą częsci samochodowych na giełdzie, a zupełnie inne dla np. fryzjerki, kosmetyczki, baru z kebabem, czy warsztatu samochodowego.

     Głównym kryterium doboru kasy nie musi być też maksymalna liczba towarów do zaprogramowania (najmniejsza dostępna kasa pozwala zaprogramować 512, a większość pozostałych - nawet 2-4 tysiące). Najważniejsze są takie parametry jak pojemność akumulatora, wytrzymałość drukarki, czy wreszcie NIEZAWODNOŚĆ. Proszę zwrócić uwagę, że jeśli kasa jest tania i kiepskiej jakości - pewnie wytrzyma okres gwarancji, a przez następne 5 - a dla niektórych podatników może 10 lat będzie się on borykać z awaryjnym urządzeniem, które dodatkowo ma go kontrolować przed fiskusem. Czy ktoś czuje się dobrze wsiadając do niepewnego samolotu, czy samochodu? A przepisy mówią wyraźnie: jeśli kasa jest niesprawna - nie wolno prowadzić sprzedaży!

     Co się z tym wiąże - jakość serwisu. Niewielu podaników ma świadomość, że zgodnie z przepisami w przypadku serwisu kas nie ma możliwości samodzielnej prostej zmiany serwisu jak np. mechanika samochodowego, czy AGD-RTV. Kupując więc kasę, jej właściciel wiąże się ze sprzedawcą - serwisantem najczęściej na cały czas życia kasy. Dlatego nie ma sensu kupowanie kasy przez Internet od sprzedawcy, który mieści się 400 km od nas. Bo na początku kasa może jest pozornie 50 czy 100 zł tańsza, ale w przypadku awarii zaczynają się schody. Dlatego tak ważny jest fachowy szybki serwis lokalny. Taki, który odbiera telefony w sobotę i niedzielę, taki, który jest w stanie szybko i skutecznie zareagować na nasz problem. Misją naszej firmy jest właśnie niezawodność i szybki serwis urządzeń. Nie wprowadzamy do sprzedaży kas, których nie jesteśmy pewni, nawet jeśli kosztują 200 zł mniej niż inne. Nie sprzedajemy kas przez Internet. Zapraszamy!

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

 Posnet Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ z kopią elektroniczną paragonu, to najmnejsza kasa fiskalna na rynku. Wyjątkowo małe gabaryty, prosta obsługa i wytrzymała bateria, czynią z niej doskonałe urządzenie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u ...

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

 Posnet Bingo HS EJ
Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami ...

Kasa fiskalna Elzab K10

Elzab K10
Pierwsza kasa na rynku z panelem dotykowym. W czasach wszechobecnej specjalizacji urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w ...

Czytnik kodów kreskowych Honeywell Voyager 1202g

Honeywell Voyager 1202g
Rewelacyjny bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych z łącznością Bluetooth. Honeywell Voyager 1202g to następca popularnego, bezprzewodowego czytnika Voyager MS9535. Mniejszy, lżejszy i z ulepszonym układem laserowym pozwala na znaczący ...

Kasa fiskalna Posnet Neo XL (nowa wersja!)

 Posnet Neo XL (nowa wersja!)
Kasa Posnet Neo XL to urządzenie o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności, która idealnie sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych.Neo XL to sprawdzona na rynku, zaawansowana kasa systemowa, która słynie z ...

Kasa fiskalna Aclas Kos

Aclas Kos
Nowoczesna, przenośna kasa fiskalna ACLAS Kos doskonale nadaje się dla małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stoiska targowo-bazarowe, dla placówek usługowych (np. parkingi) oraz do sprzedaży mobilnej.Wytrzymały akumulator, ...